دانلود نرم افزار اتوکد 2012

AutoCAD محصول پرچم‌دار شرکت Autodesk، يک نرم افزار طراحي به کمک رايانه است که توسط طراحان، معماران و مهندسان در ساختن مدل‌هاي دو بعدي و سه بعدي از سطوح يکپارچه و يا شبکه‌اي استفاده مي‌شود. قبل از طراحي به کمک رايانه، طراحان مجبور بودند با ابزاري مانند تخته‌هاي طراحي، مداد، خودکار، خط کش، قطب نما و گونيا کار کنند که نسبت به ابزارهاي امروزي مانند AutoCAD امکانات بسيار محدودتري داشتند. از سال 1982 ميلادي که اولين نسخه نرم افزار AutoCAD به بازار ارائه گرديد، به علت قابليت‌هاي پيشرفته طراحي اتوماتيک و کامپيوتري به سرعت به پراستفاده‌ترين ابزار طراحي به کمک رايانه تبديل شد. اين نرم افزار هم اکنون پرکاربردترين نرم افزار طراحي صنعتي و نقشه کشي بوده که بيش از 100 ميليون کاربر در سراسر دنيا دارد.

اين نرم افزار به مهندسان اين امکان را مي‌دهد تا بتوانند ايده‌هاي ذهني خود را پياده‌سازي کرده و با کمک ابزار ترسيم آزاد سه بعدي، به طراحي و مستند سازي هوشمند محصولات خود بپردازند. طيف قابليت‌هاي اين نرم افزار تا حدي گسترده است که محدود به يک رشته و صنعت خاص نمي‌شود و تقريباً در تمامي امور طراحي و ترسيم مدل‌هاي سه بعدي در رشته‌هاي الکترونيک، عمران، معماري، نقشه‌کشي و مدل‌سازي کاربرد دارد. در طي سال‌هاي اخير شرکت Autodesk نسخه‌هاي ويژه‌اي از اين نرم افزار را براي رشته‌هاي متعدد مهندسي ارائه کرده که از جمله آن‌ها مي‌توان به AutoCAD Electrical و AutoCAD Mechanical و AutoCAD Architecture و غيره اشاره نمود.

قابليت‌هاي کليدي نرم افزار Autodesk AutoCAD:
- پرکاربردترين نرم افزار طراحي صنعتي و ترسيم نقشه‌هاي فني در جهان
- قابليت‌هاي گسترده طراحي مانند نقطه ثقل هوشمند، ابزار اندازه‌گيري دقيق و غيره
- ابزار طراحي و ترسيم آزاد سه بعدي و دو بعدي
- کيفيت بالا در پردازش و چاپ طراحي‌ها
- بهره‌مندي از پسوند اختصاصي DWG
- داراي محيط برنامه نويسي پيشرفته براي کاربردهاي خاص
- اشتراک گذاري طرح‌ها با حداقل حجم و حداکثر کيفيت
- انتقال آسان تنظيمات بين کامپيوترهاي مختلف
- انعطاف پذيري بالاي محيط کاربري
- جلوگيري از انجام تغييرات ناخواسته

براي دانلود نرم افزار اتوکد 2012 نسخه 64 بيتي اينجا کليک نماييد.

براي دانلود نرم افزار اتوکد 2012 نسخه 32 بيتي اينجا کليک نماييد.

.:: جهت دانلود آموزش نصب و کرک نرم افزار در يک فايل PDF کليک کنيد ::.

 

تماس با ما

اگر برای خرید یکی از بسته های نرم افزار سوله پرداز پرسشی در ذهن دارید یا مایلید با واحدهای پشتیبانی فنی، طراحی سازه ، خرید نرم افزار ارتباط برقرار کنید؛ همین حالا می‌توانید با ما تماس بگیرید

Close